ביובית / שאיבות ביוב 24 שעות


תארו לכם סצנה, שבאמצע הלילה אתם מרגישים כי הבית שלכם הוצף, או שהאסלה אינה פועלת כי עלתה על גדותיה....אז מה עושים? במקרים אלה, ישנם שירותי ביובית 24 שעות שמגיעה בכל שעה ומרוקנת לכם את הביוב. אמנם שירות זה הינו כפול היות ומדובר בשעות שאינן מקובלות, אך אם אין ברירה, זה מה שניתן לעשות במקרי חירום. יש לציין, כי ביוב שעולה ע גדותיו, הוא מפגע תברואתי ויש לטפל בו במהרה. החיידקים מהביוב, הריח הרע, יכולים להפיץ מחלות זיהומיות.  אחת הבעיות של סתימות בביוב, היא ההזנחה.  התחזוקה החשובה בבית היא מערכת האינסטלציה והביוב. יש לבצע בדיקה תקופתית אחת לשנה, כך שתהיו שקטים שאין בעיות בביוב או שלפחות לא צפויות בעיות שונות כגון סתימה.
מי שאינו יודע, הביובית, הינה משאית שיש בה שני מכלים, האחד לריקון תוכן הביוב, באמצעות צינור שיש בו לחץ יניקה עצום, המכלית השנייה היא עם מים, אשר באמצעותה, שוטפים את הצנרת עם לחץ מים חזק, לוודא, כי אין חלקיקים לאחר פעולת שאיבת הפסולת ממערכת הביוב.
​​​​​​​

אל תזניחו את מערכת הביוב

אם תזניחו את מערכת הביוב, ההוצאות שלכם, תהיינה כפולות ומכופלות. ככל שתתפסו את הבעיה מוקדם, כך תצאו נשכרים יותר. מערכת השאיבה של הביובית עשויה לשאוב    20,000ליטרים בדקה. כדאי כי כאשר תרימו טלפון לחברת ביובית 24 שעות, תתארו את הבעיה כבר בשיחה עצמה. חברות שיש להן ניסיון של שנים תדענה מה הבעיה. במקיש פיצוץ או נזילה בצנרת, תוכלו לסגור את הברז הראשי ולחכות עד הבוקר כשיגיע אינסטלטור.


  הישמעו להוראות של  האינסטלטור לאחר התיקון

כל אינסטלטור שמגיע אליכם במקרי חירום, ידע מה תהיה הבעיה, באמצעות בדיקה מקיפה וע"י צילום טרמי של מערכת הביוב. יש להישמע להוראותיו של האינסטלטור בדבר המלצותיו לתחזוקה הנכונה. אם אינכם מבינים באינסטלציה, אל תנסו לתקן לבד, כי תגרמו לנזק חמור בהרבה יותר.  תחזוקה של הביוב הינו דבר חשוב, כי שטיפה בלחץ של הצנרת, עשויה לשחרר ממנה חלקיקים של לכלוך שהצטבר בצנרת  פעולה זו של שטיפת צנרת, אמנם נעשית לאחר ריקון תוכן הביוב, אך גם כתחזוקה חברות אינסטלציה רבות מבצעות פעלה זו תחת לחץ מים חזק מאוד לתחזוקה שוטפת של מערכת הביוב .
אם קיבלתם נמלצות לגבי חברת אינסטלציה, כדאי תמיד, כי תעדיפו חברה העובדת, 24 שעות ביממה, היות ולעולם אין לדעת,  באיזו שעה עשויה להיות התקלה.

הזמן ביובית לשאיבות ביוב 050-432-0057 

מה השירות מציע שירותי ביובית?


פתיחת סתימות ושטיפת קווי ביובים
שאיבות מים לאחר הצפה
שאיבת ביוב לאחר סתימה
שאיבות נוזלים וחומרי מים
שאיבת בורות שומן
פינוי שפכים ונוזלים
שירותי ביובית לחניונים
שטיפות ביובים
צילום צנרת ביוב
תפריט דף הבית