הזמן שירות אינסטלטור בתל אביב 24/7הצנרת בתל אביב היא לא להיט, כולם יודעים. לכן לעיתים נאלצים למצוא אינסטלטור. בעלי דירות שעושים שיפוץ בדירתם כדאי להם להזמין אינסטלטור שיבדוק את הצנרת ויחליף אותה במקרה הצורך דבר שיחסוך בעתיד את הצורך בהרמת המרצפות.

איך מוצאים אינסטלטור בתל אביב?
אינסטלטור בתל אביב ניתן למצוא במספר דרכים.  כמו את יתר המקצועות כך גם את מקצוע האינסטלטור אפשר למצוא בדפי זהב. באינטרנט תחת הכותרת אינסטלטור יש אתרים רבים המפרסמים את בעלי המקצוע בתחום עם ציון פרטים כמו טלפון כתובת. על מנת לחסוך זמן בחיפוש אחר שרברב בעת הצורך כדאי להדביק למקרר הבית, בנוסף למגנטים של בעלי מקצוע אחרים, גם מגנט של אינסטלטור. דרכים נוספות לפרסום בעלי המקצוע הן בעיתונות הכתובה, בפליירים המחולקים בתיבות הדואר של אזרחי העיר ובכרטיסי ביקור מגנטיים שלרוב הודבקו על דלת הכניסה לבית.

מה לבדוק?
כל מי שנזקק לשירות שרברב בשבת יודע שקשה למצוא. על פי החוק אין לשרברבים אישור לעבודה בשבת להוציא אלה שעובדים במקומות חיוניים כמו בתי חולים. למרות זאת יש שרברבים שאכן מגיעים בשבת לקריאת חירום כמו פיצוץ של צינור ראשי, לדוגמא, ונותנים את מה שנקרא "טיפול חירום" והעבודה תושלם בימי חול בשבוע.
כדאי לבדוק, לפני הזמנת השרברב לביצוע עבודה, את רמת המקצועיות, המהימנות  והיושר שלו. יש מחירון לכל ביקור בבית הלקוח, חלקים ועבודה. אינסטלטור ישר יגבה מחיר הוגן על כל פעולה שהוא עושה, לא יחליף חלק במידה ואין צורך, וידרוש סכום סביר עבור ביקור.
 

לוגו תל אביב
תפריט דף הבית