הזמן שירות אינסטלטור בסביון


סביון, שכונת מגורים יוקרתית באזור המרכז, היא שכונה מקסימה בה נבנים בתי קרקע גדולים המכילים חצר עם גינה ולרבים יש בריכות שחיה פרטיות. בזמן הבנייה הקבלן אחראי לכל בעלי המקצוע. לאחר סיום הבנייה, האחריות על אחזקתו של הבית עוברת לבעליו. כדי לתחזק גינה ובריכה בסביון, נדרשת לא אחת עבודת אינסטלטור מסביון, שברוב המקרים כבר ביקר באותו בית. בבריכות השחייה יש מערך שלם של צינורות להכנסת והוצאת המים וכל בעל  בריכות שחייה צריך שיהיה לו שרברב לטיפול בצינורות.
​​​​​​​

למה כדאי להכיר את האינסטלטור המקומי?


אינסטלטור בסביון יכול להיות גם בעל מקצוע מהערים שסביב לסביון. הקרבה בין הערים מאפשרת הגעה מהירה. רוב בעלי הבתים בסביון מציידים בטלפונים של בעלי המקצוע השונים, איתם הם קשורים בקשרי עבודה בעת הצורך.  בעבר היה האינסטלטור מגיע למקום הקריאה עם ארגז כלי עבודה וחצי מעבודתו הייתה בחיפוש אחר מקור התקלה. כיום יש למרבית האינסטלטורים מכשירים אלקטרוניים לאיתור התקלה ואין צורך לפתוח תעלה לאורך הצינור, או, להרים את המרצפות. המכשיר מאתר את התקלה במהירות וכך אפשר לחסוך עלויות מיותרות.
בתקופה בה מרבית בני הנוער פונים ללימודי מחשב ומקצועות חופשיים נוספים הולכים ופוחתים בעלי המקצוע כמו שרברבים. רוב השרברבים הצעירים הם ממשיכי הדרך של אביהם. הם למדו את המקצוע מהאב המתבגר שמגיע לגיל פרישה ולקחו על עצמם את המשך ניהול העסק המשפחתי, שאם לא כן העסק יקרוס.
לוגו סביון
תפריט דף הבית